Social Media & Event Marketeer
Houd jij van organiseren en coördineren? Vind je het leuk om van A tot Z betrokken te zijn bij grote, kleine, digitale, fysieke en hybride evenementen? Dan is de functie van Social Media & Event Marketeer echt wat voor jou. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste marketeer in ons 8-koppige marketingteam om te ondersteunen op het gebied van social media content en event management.
Je gaat aan de slag met verschillende B2B-evenementen: grote evenementen op externe locaties, grote digitale in-house producties, kleine rondetafelsessies en digitale livestreams vanuit onze eigen studio. Je bent iemand met een frisse blik, creativiteit en organisatietalent. Hierdoor heb je zelf een groot aandeel in de invulling van je rol. Daarnaast zorg jij er voor dat wij een presence hebben op social media waardoor wij top of mind blijven bij onze doelgroep. Ben jij de persoon die onze social media content en evenementen naar een hoger niveau gaat tillen? Reageer en dan nodigen we je snel uit voor een kennismaking op een van onze gezellige kantoren.


Tom de Bakker
Gitte Thijssen

Kim de Groot
Wat ga je doen?




Wat heb je nodig?
- Je hebt tenminste HBO denk- en werkniveau en volgt, of hebt een afgeronde, opleiding op het gebied van marketing, communicatie of media;
- Je bent creatief en vind het leuk om samen te werken;
- Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift.
Sluiten niet alle functie-eisen aan maar heb je wel ambitie om te leren? Dan ontvangen we alsnog graag jouw sollicitatie!
Hoe ziet je dag eruit?
Bij Wortell begrijpen we elkaar: we zetten mensen op de eerste plaats. Hier werk je samen met een team van experts, werk je elke dag met de laatste technieken, met als doel om onze klanten in hun kracht te zetten. Want dat is volgens ons waar technologie voor staat: we empower people, zodat in een wereld vol verandering het nog steeds de mensen zijn die het verschil kunnen maken.
“Je gaat baanbrekend werk opleveren waaraan anderen een voorbeeld nemen, en dat is een lekker gevoel”
Groeipad






