New Business Sales - Debble
Veel organisaties zoeken een betere manier om medewerkers te informeren, verbinden en laten samenwerken. Met Debble krijgen zij een modern medewerkersplatform binnen het Microsoft-ecosysteem. Als New Business Sales Debble zorg jij dat meer organisaties die waarde ontdekken. Je wacht niet tot kansen vanzelf binnenkomen, maar kiest doelgroepen, opent deuren en bouwt zelfstandig een sterke pipeline op. Daarbij richt je je onder andere op beslissers binnen HR en Communicatie die verantwoordelijk zijn voor interne communicatie en het selecteren van een intranet.
Je verkoopt bovendien geen ingewikkeld maatwerktraject. Debble is een gestandaardiseerde propositie met een vaste basis voor offertes, contracten, onboarding en demo’s. Daardoor kun jij snel leren wat je nodig hebt en vooral doen waar je goed in bent: kansen creëren en klanten overtuigen. Debble draait volledig binnen de Microsoft-stack, bevat geïntegreerde AI-mogelijkheden en heeft het sterke merk Wortell achter zich. Samen met marketing en het Debble-team krijg je de ruimte om een markt met volop groeipotentie actief in beweging te brengen.
Lourens Siderius
Alroye Wiesell
Kim de Groot
Wat ga je doen?
Wat heb je nodig?
-
Minimaal 7 jaar sales ervaring waarvan 3 jaar aantoonbare ervaring met new business sales binnen SaaS, software of IT-dienstverlening;
-
Ervaring met koude acquisitie en het zelfstandig opbouwen van een pipeline;
-
Een succesvol trackrecord in het omzetten van nieuwe contacten naar concrete verkoopkansen en klanten;
-
Je kunt klantvragen vertalen naar een heldere demo, overtuigend voorstel en concrete vervolgstap;
-
Ervaring met verkoop aan beslissers binnen HR, Communicatie of IT is een sterke pré;
-
Affiniteit met interne communicatie, digitale medewerkersplatformen en het Microsoft-ecosysteem;
-
Je werkt zelfstandig, houdt grip op je funnel en neemt actief initiatief in samenwerking met sales en marketing.
Wat bieden wij jou?
Hoe ziet je dag eruit?
Vragen over de New Business Sales - Debble vacature?
Bij Wortell begrijpen we elkaar: we zetten mensen op de eerste plaats. Hier werk je samen met een team van experts, werk je elke dag met de laatste technieken, met als doel om onze klanten in hun kracht te zetten. Want dat is volgens ons waar technologie voor staat: we empower people, zodat in een wereld vol verandering het nog steeds de mensen zijn die het verschil kunnen maken.
“Je gaat baanbrekend werk opleveren waaraan anderen een voorbeeld nemen, en dat is een lekker gevoel”
Sollicitatieproces