Functioneel Applicatiebeheerder
Als Functioneel Applicatiebeheerder werk je bij klanten van een IT-dienstverlener actief in zorg, logistiek en overheid. Je ondersteunt eindgebruikers bij het gebruik van hun bedrijfsapplicaties, zoals AFAS, ServiceNow, Dynamics of SharePoint. Je beantwoordt vragen, voert wijzigingen door en stemt af met leveranciers of IT-teams.
Een werkdag bestaat uit het verwerken van tickets, testen van nieuwe functionaliteiten, beheren van rechten en overleggen met key-users of functioneel beheerders. Je werkt deels op klantlocatie en deels vanuit huis. Deze rol vraagt om zelfstandigheid, kennis van applicatiebeheer en ervaring in klantomgevingen.

Wat ga je doen?
Wat heb je nodig?
- Mbo 4 of hbo werk- en denkniveau
- Minimaal 2 jaar ervaring als functioneel beheerder, applicatiebeheerder of een vergelijkbare rol
- Ervaring met één of meerdere ERP-, HR- of CRM-systemen (bijvoorbeeld AFAS, SAP, Talentsoft, Dynamics, Zoho CRM of Slimstock) en bij voorkeur ook met ondersteunende platforms zoals ServiceNow of SharePoint
- Ervaring met het BiSL-framework
- Goede beheersing van de Nederlandse taal
Wat bieden wij jou?
Hoe ziet je dag eruit?

Vragen over de Functioneel applicatiebeheerder vacature?
Wortell People zorgt ervoor dat je groeit als Microsoft professional door middel van mooie werkervaringen en opleidingen. Samen met je coach ga je een ontwikkelingsplan maken. In dit plan maak je duidelijk wat jouw ambities zijn en hoe je samen met Wortell People je doel behaalt. Bij elk project doe je meer ervaring op en ondertussen vergoot je je kennis met het behalen van Microsoft-certificaten.
“Je gaat baanbrekend werk opleveren waaraan anderen een voorbeeld nemen, en dat is een lekker gevoel”
Groeipad


Wortell stimuleert me om zoveel mogelijk op mijn specialisatie in Azure te focussen. Het zit echt in het DNA van ons bedrijf om continu met de nieuwste technologieën bezig te zijn. We zijn echt een trendsettend bedrijf en dat geeft een kick!

Wortell draagt bij aan mijn professionele groei door cursussen en trainingen aan te bieden, zowel intern als extern. Daarnaast zijn er verschillende coachingstrajecten waar je je voor kunt aanmelden, zoals een certificeringstraject. Maar je kunt ook zelf met een idee aankloppen waarbij Wortell graag met je mee denkt. Je kunt alle kanten op gaan.





